Tag "volfsburgun"

Bajerni luan “tenis” me Volfsburgun, 6-1

16 fitore radhazi në Bundesligë. Nuk ka asgjë që e ndal lokomotivën e çmendur bavareze, kaloi bindshëm me fitore tenistike 6-1 transfertën me Volfsburgun dhe vëmendja menjëherë përqendrohet te stacioni