Tag "voice"

PS vijon me show-t, pas Kongresit krijon “FRESSH Voice”

Duket se Partia Socialiste vijon me shfaqjet teatrale. Pas dështimit të Kongresit të djeshëm, sot PS ka vijuar show e saj me të rinjtë socialist. Sot u prezantuar “FRESSH Voice”,

11 vjeçarja shqiptare mahnit jurinë e “Voice Kids” në Belgjikë

Në çdo shtet të botës ku ka shqiptar ne bëhemi krenar për pëfaqësimin që na bëjnë, rasti më i fundit është me 11 vjeçarën Dioniza Abdullahi e cila ka mahnitur

Rita Ora po shkëlqen në jurinë e “The Voice UK”

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora duket se po shkëlqen si pjesë e jurisë “The Voice UK”. Ajo është cilësuar si një ndër sukseset që do të ëtë viti “The

“Suus” e Rona Nishliut këndohet në “The Voice of Ukraine” (Video)

Galina Konax, njëra nga konkurrentet e “The Voice of Ucraine” , ka interpretuar versionin anglisht të këngës së Rona Nishliut në fazënn e audicioneve të fshehura, ndërsa publiku dhe juria

Enrika Derza nga “The Voice of Albania”, në “The Voice of Switzerland”

Vetëm 17 vjeçe, por me zë mjaft të veçantë, Enrika Derza ka udhëtuar rrugë të gjatë nga Shqipëria në Zvicër për të marrë pjesë në edicionin e dytë të spektaklit

Elhaida: Voice, më ka ndryshuar jetën

Elhaida Dani thotë se “The Voice of Italy” i ka ndryshuar jetën, por jo personalitetin. Pas një varg suksesesh në festivale të ndryshme në Shqipëri dhe jashtë saj, viti i