Tag "vodhen ne market"

Tiranë, vodhi në market, dënohet mësuesja

Gjykata e Tiranës dënoi me nga një vit burg një mësuese dhe mbesën e saj, pasi janë kapur nga kamerat e sigurisë duke vjedhur parfume e kremra në një supermarket