Tag "vodhen ne Itali"

Vodhën banesën, kapen katër shqiptarët, mes tyre dhe një e mitur

Policia italiane ka arrestuar katër shqiptarë teksa tentuan që të vidhnin banesën e një shtetasi të pasur italian. Të ndaluarit janë tre meshkuj dhe një vajzë të mitur, të katërt