Tag "vladimir gjuta"

I vuri tritol farmacisë së babait të Tahirit, Vladimir Gjuta përfundon në spitalin psikiatrik

Vladimir Gjuta ka përfunduar në spitalin Psikiatrik në Tiranë me vendim të Gjykatës së Tiranës. Personi që dikur është akuzuar për vendosjen e tritolit në farmacinë e Bashkim Tahirit, babait

Vladimir Gjuta rikthehet në burg: Rrahu të atin

Pas lirimit nga akuza e për vendosjen e tritolit ndaj biznesit të babait të ministrit Saimir Tahiri, Vladimir Gjuta është rikthyer sërish në burg. Gjykata e Tiranës vendosi sot masën

Babai i Vladimir Gjutës e mohon: Djali nuk më ka dhunuar

Vladimir Gjuta u arrestua sërish dje për shkelje të arrestit shtëpiak dhe dhunë në familje sipas njoftimit të policisë, mësohet se babai i tij e mohon këtë gjë. Ferit Gjuta

Policia arreston sërish Vladimir Gjutën

Policia ka arrestuar sërish shtetasin Vladimir Gjuta. Këtë herë, sipas njoftimit të policisë, Gjuta është arrestuar pasi akuzohet se ka dhunuar babnë e tij. Për këtë të fundit është lëshuar

Gjuta nën masa të forta sigurie te Krimet e Rënda, njihet me masën e sigurisë

Vladimir Gjuta i akuzuar për vënien e tritolit në farmacinë e babait të ministrit Saimir Tahiri del sot para togave të zeza. Ai ka mbërritur në Gjykatën e Krimeve të

Policia kontrollon biznesin e Vladimir Gjutës, i shpallur në kërkim prej shkurtit

Policia e kryeqytetit ka zhvilluar një operacion rreth orëve të para të mëngjesit, duke kryer një kontroll në Vilën ‘Gjuta’. Lokali ku u krye kontrolli ndodhet në Rr. e Elbasanit,

“Banda e tritolit”, të arrestuarit raportonin te Vladimir Gjuta

Të arrestuarit si përgjegjës ndaj atentatit që i’u bë pak kohë më parë familjes së Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, kanë mohuar akuzat e ngritura ndaj tyre gjatë marrjes në