Tag "vjollca"

Kur Marina Vjollcës i mbushet shpirti (Foto)

Bukuroshja Marina Vjollca duket se gjatë mbrëmjes së djeshme është ndjerë më mirë në kurrë në shoqërinë e dy motrave të saj. Kaq ka mjaftuar që ajo të publikojë një

Nuk do ta besoni se si ka qenë Marina para se t’i nënshtrohej operacioneve (Foto)

Ishte e bukur, por jo si tani. Megjithatë ndryshimet vërehen shumë. Marina dukej krejt ndryshe para se të përdorte botoks e t’i nënshtrohej kirurgjisë plastike. Ja një foto dëshmi se

Çfarë ndryshimi! E njihni këtë vajzë? Sot është prezantuesja më e bukur në Shqipëri (Foto)

Ajo që nga koha kur është bërë e njohur e deri më tani ka pësuar shumë ndryshime në pamjen e saj. E këto ndryshime kanë qenë shkak që ajo të

Motrat Vjollca njëra mbulohet, tjetra zbulohet… (Foto)

Ato janë të pandara, të bukura dhe mbi të gjitha seksi. Por këtë herë duken shumë të ndryshme nga njëra-tjetra. Luana nuk ka ngurruar të tregojë asetet e saj, me

Kjo është mbesa superseksi e motrave Vjollca (Foto)

Duket se bukuria dhe të qenurit seksi është në gjenet e familjes Vjollca. Motrat Vjollca e kanë pikë të dobët mbesën e tyre, pasi shpesh në Instagram publikojnë foto së

Femrat e familjes Vjollca, njëra më e bukur se tjetra (Foto)

Një darkë me familjen Vjollca tepër “nepsndjellëse”, për stomakun dhe për syrin. Dy motrat bukuroshe Marina dhe Luana po darkojnë nën shoqërinë e mamasë së tyre dhe mbesës brune. Të

Luana jo më single. Lidhje me ish të dashurin e Dafina Zeqirit (Foto)

Prej kohësh Luana Vjollca, prezantuesja bukuroshe ka qënë single, pot tani duket se ajo ka të reja në jetën e saj. Sipas burimeve, Luana është duke flirtuar me Krenar Çoçajn,

Ja si uron Marina Vjollca (Foto)

Edhe bukuroshja shqiptare Marina Vjollca uron për pikët e marra ndaj Serbisë. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e veshur me rroba sportive e njëkohësisht mjaft provkative. Marina ka

Ermal Mamaqi ndjehet si Luana Vjollca

Ermal Mamaqi nuk ndalet me humorin e tij, ndërsa me anë të një fotoje të postuar në Facebook, ka vënë në lojë bukuroshen Luana Vjollca. Kjo e fundit ka bërë

Tatuazhi me fytyrën e Marina Vjollcës në krahun e një mashkulli

Kjo foto ka bërë xhiron e internetit. Nuk është foto e montuar, por një tatuazh i vërtetë. Fytyra e prezantueses simpatike, Marina Vjollca është kthyer në një tatuazh në krahun

Luana Vjollca në dilemë “Kujt mund t’ia jap dashurinë time?” (Foto)

Prezantuesja simpatike Luana Vjollca ka publikuar në Instagram fotot e saj më të fundit të bëra nga fotografi Renuar Locaj. Me një pamje të bukur dhe të kuruar, bjondja ka

Marina Vjollca del nga vetja (Video)

Prezantuesja e njohur ka krijuar një imazh pozitiv në publik dhe të një “vajze të mirë”. Por, kur vjen puna për çështje atdhetare, Marina Vjollca e humbet dhe del nga

Kujt po ia kushton statuset Luana Vjollca?

Luana Vjollca e njohur tashmë si këngëtare dhe moderatore, karrierën e saj e ka filluar si prezantuese në Top Channel. Ndërsa kohët e fundit ajo njihet si njëra ndër këngëtaret

Luana pa grim, fansat e komplimentojnë

Prezantuesja e njohur Luana Vjollca, të cilën e kemi parë gjithmonë të kuruar, ka marë guximin dhe ka postuar në Instagram një foto pa grim. Shumë fansa kanë komentuar, duke