Tag "vjehrra"

Dhëndri i dehur kanos vjehrrën 79-vjeçare në Gramsh

Një 45-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë, pasi dyshohet se në gjendje të dehur ka kanosur vjehrrën e tij. Ngjarja në fjalë ka ndodhur në fshatin Kodovjat të Gramshit.

Vjehrra dhunon nusen, 28-vjeçarja e denoncon në polici

Një vajzë e re, banuese në Tiranë, i është drejtuar Policisë së kryeqytetit me një kallëzim ndaj vjehrrës së saj, pasi nuk mund të duronte më dhunën e vazhdueshme fizike

Zaimina Vasjari flet për marrëdhënien me vjehrrën

Lidhjen e gjatë të dashurisë, këngëtarja Zaimina Vasjari e ka ruajtur me shumë fanatizëm larg kureshtjes publike. Por kohët e fundit, ndërsa përjetoi një “krizë” në ҫift, e pati të

Nusja u largua me 18-vjeçarin, përballet me vjehrrën: Djali jot flinte, pinte hashash e më rrihte

Një javë më parë në studion e emisionit “Me zemër të hapur” të gazetares Evis Ahmeti në News24, një nënë 67 vjeçare me lot në sy kërkonte që nusja e

Historia/ “Bëra seks me vjehrrën dhe u fiksova, dua t’i mbajë të dyja, atë dhe gruan”

Historia që ka mbërritur këtë javë në postën e rubrikës së psikologes në gazetën britanike ‘The Sun”, nuk është aspak e këndshme. Bëhet fjalë për një tradhti brenda familjes;dhëndri ka

Shkodër, nusja bëhet me nerva! Tenton të djegë me benzinë vjehrrën dhe kunatën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Stajkë në Shkodër, ku nusja ka tentuar të djegë me benzinë vjehrrën dhe kunatën

Rrihte sistematikisht vjehrrën, arrestohet 30 vjeçarja në Tiranë

Një grua 30 vjeçare është arrestuar pasi ajo ka rrahur dhe kërcënuar në mënyrë sistematike vjehrrën e saj. Policia ka vënë në pranga të renë, në rrugën Jordan Misja në

Rreh vjehrrën, procedim penal për nusen e djalit

Rreh vjehrrën, procedim penal për nusen e djalit Rastet e dhunës në familje dhe marrja në mbrojtje e të dëmtuarve raportohen përditë nga policia. Rasti i fundit është shënuar në

Rrahu dhëndrin, Gjykata dënon vjehrren 57 vjeçare

Gjykata e Tiranës ka dënuar vjehrren e cila dhunoi dhëndrin e saj. Një bashkëshort, baba i një vajze 2­vjeçare, ka kallëzuar se ishte dhunuar fizikisht nga vjehrra e tij 57­

Tiranë, nusja 16 vjeçare i vjedh 4 mln lekë vjehrrës

Policia e kryeqytetit ka nisur procedimin penal në gjendje të lirë për një 16-vjeçare, mbi të cilën rëndon akuza e vjedhjes. Mësohet se adoleshentja i ka vjedhur vjehrrës së saj

Vesa Luma: S’ka si vjehrra ime

Big Basta dhe Vesa Luma, janë më të dashuruar se kurrë ndonjëherë. Marrëdhënia e tyre fort e mirë është përcjellë edhe më tej, ndërsa këngëtarja duket shumë e dhënë pas