Tag "vjecarit"

Bota në zi për vdekjen e 3-vjeçarit sirian (Foto)

Trishtimi dhe zemërimi kanë kapluar njerëzit në mbarë botën, pas publikimit të imazheve tronditëse të trupit të pajetë të një vogëlushi refugjat në brigjet e Mesdheut. Përdoruesit e rrjeteve sociale

Atentat për hakmarrje 48 vjeçarit, arrestohet autori i dytë

Pas plagosjes së ndodhur me armë zjarri të enjten mbrëma, policia deklaron arrestimin e autorit të dytë të ngjarjes. Autori i arrestuar si i dyshuar për atentatin është shtetasi Florenc

Korçë, tentoi të korruptojë punonjësin e Crown Agent, pranga 23 vjeçarit

Ditën e sotme nga ana e Sektorit për Krimin Ekonomik, në policinë e Korçës u bë kapja dhe arrestimi në flagrancë i shtetasit, Klodian Nazmi Sejdini, 23 vjeç, banues në

Shkodër, pranga 51 vjeçarit, tentoi abuzimin me një të mitur

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 51 vjeçar, nën akuzën e abuzimit me të mitur. Burime nga polica bëjnë me dije se arrestimi i Gëzim Muçës u bë

Vrasja e 28-vjeçarit Saimir Ziza, policia: U qëllua 6 herë. Ndalohet një person

Një person është ndaluar nga policia ditën e sotme lidhur me vrasjen e 28- vjeçarit Saimir Ziza. Policia e komisariatit numër 4 bën me dije se ka ndaluar Fredi Çengën.