Tag "vizita e rames"

Daçiç nuk i frikësohet vizitës së Ramës, por mesazheve të tij

Ministri i Jashtëm, Ivica Daçiç, tha se programi i vizitës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, në Serbi më 10 nëntor është në përgatitje dhe se ende nuk është e