Tag "vizia"

Fajon: Liberalizimi i vizave për Kosovën, ende pa datë

Pas takimit të eurodeputetes sllovene Tanja Fajon me ministrin e Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi, si dhe atë të Integrimeve, Vlora Çitaku, në konferencë për mediat, eurodeputetja ka deklaruar që