Tag "vizatime"

E imagjinoni dot se sa janë shitur këto dy piktura?! (Foto)

Këto dy vizatime që në dukje janë sikur i ka vizatuar një fëmij janë shitur për plorë 16.000 paund. Por vlera e tyre vjen pasi ato janë krijuar nga stilolapsi

Besim Ndregjoni: Ja pikturat e Ramës në diktaturë (FOTO)

      Presidenti i Unionit Mbarëkombëtar i ish të Përndjekurve Besim Ndregjoni ka botuar disa nga fotot e “veprave” të Edi Ramës në revistën “Në shërbim të Popullit”  

Magjia e festave, vizatimet e fëmijëve realitet (Video)

Po sikur të ishin vetë fëmijët që të vendosnin se si duhet të jenë zbukurimet për festat e fundvitit? Në kët video, disa fëmijëve u është kërkuar që të vizatojnë

Dorëshkrimet e John Lennon shiten për 2.9 mln $

Dorëshkrime origjinale dhe vizatime të bëra nga ish-këngëtari i “The Beatles”, John Lennon, të bëra enkas për dy libra që ai i ka shkruar në mesin e viteve të 60-ta,