Tag "vitoria"

Victoria tregon fustanin e takimit të parë me David

Sigurisht që ishte nje takim që ndryshoi jetën e saj. Dhe Victoria Beckham u ka treguar fansave të saj një detaj interesant përsa i përket takimit të parë me burrin

Victoria: Nuk bëhem më Spice Girl

“Nuk bëhem më Spice Girl. Nuk do ta bëj më kurrë. Të këndoja në Olimpiadë ishte fantastike dhe një nder për mua. Por ai ishte edhe momenti i duhur për