Tag "vitin e ri"

Ja si ta kaloni vitin e ri me alkool dhe të mos ndiheni keq

Festat e fundvitit për shumë persona nuk mendohen dot pa konsumuar alkool. Dhe për ata që kanë vendosut ta kalojnë këtë vit të ri nën shoqërinë e alkoolit, studiuesit britanikë

Kryeqyteti i Skocisë, vendi më i lirë për të festuar Vitin e Ri

Kryeqyteti i Skocisë, Edinburgh, kryeson listën e qyteteve më të lira në botë për të festuar Vitin e Ri, e cila kostoja e agjencive turistike për person është 126 euro.

Këshilla nga Bregu: Ja çfarë duhet të hani për Vitin e Ri

Ish-ministria e Integrimit, Majlinda Bregu jep disa këshilla lidhur me ato që duhet të hamë për Vitin e Ri. E veshur si amvisë, Bregu shfaqet në faqet e një reviste