Tag "vitime"

Identifikohet viktima në “Rrugën e Kombit”, të plagosur rëndë fëmija 6 vjeç dhe një grua

Një aksident ka ndodhur aksin rrugor Rrëshen-Rrubik, në vendin e quajtur Ura e Munazit ku janë përplasur 2 makina. Mjeti Renault me targa 01-203 IA dhe mjeti me targa AA425IG