Tag "vishni"

Si të visheni bukur këtë sezon: Ja 4 sugjerimet më të fundit të stilistëve

Pantallona klasike, funde mëndafshi treçerekshe, bluza kremi ngjyrë vishnje dhe aksesorë të shtrenjtë janë disa nga sugjerimet që stilistët japin për këtë sezon. Doni të dukeni sa më bukur, ndiqni

Balla, eurodeputetëve francezë: Mos e pengoni rrugën integruese të Shqipërisë

Tre eurodeputetëve që kundërshtuan anëtarësimin e Shqipërisë në Bashkimin Evropian, u është dërguar një letër, nga deputeti socialist Taulant Balla, në cilësinë e Kryetarit të Delegacionit në Komitetin Parlamentar të