Tag "visar ymeri"

Arrestohet kreu i Vetëvendosjes Visar Ymeri

Sërish tensione në Kosovë. Policia ka arrestuar sot kreu e Lëvizjes Vetëvendosje. Policia ka shkuar në banesën ku jeton deputeti i VV-së, Visar Ymeri, dhe e ka arrestuar atë. Sipas