Tag "Vipat"

VIP’at që e humbën virgjërinë kur ishin fëmijë

Të famshmet joshëse, të cilat jua kemi sjellë më poshtë, e kanë pranuar që ‘hera e tyre e parë’ ka ndodhur në moshë të re dhe kanë për këtë eksperiencë.

Vipat shqiptarë që u bënë prindër në 2015-ën

Viti 2015 ka qenë një vit plot ngjarje dhe ndër më të bukurit për disa nga VIP-at shqiptarë. Viti që po lëmë pas ka lumturuar shumë personazhe publike duke u

9 lidhjet e dështuara të VIP-ave shqiptarë (FOTO)

Shumë prej artistëve shqiptar kanë qënë të lidhur me njëri tjetrin. Disa vijojnë të jenë bahskë duke shijuar dashurinë, por pë disa të tjerë kjo lidhje është prishu shumë shpejt.

VIP-at shqiptare që ngjajnë si motra (Foto)

Tiparet e disa VIP-ave shqiptarë sikur “rimishërohen” tek një tjetër dhe po të shohësh me vëmendje, ka shumë vajza të famshme që ngjajnë si të ishin motra (ose sikur kanë

A do i njihnit VIP-at tanë pa operacione? (Foto)

Vipat e Bllokut në Instagram të cilët prej ditësh publikojnë foto të Vipave si kanë qenë e si janë bërë. Sot kanë sjellë disa foto të reja. Shikoni ndryshimet:

Ja si e festuan VIP-at Halloween-in (Foto)

Pa dyshim, festa e Halloëeen-it është kthyer në një trend vitet e fundit në Shqipëri që më së shumti po ndiqet edhe nga VIP-at e vendit. Po si e festuar

Shikoni VIP-at shqiptar dje dhe sot, pas ndërhyrjeve kirurgjikale (Foto)

VIP-at shqiptar në çdo dalje publike përpiqen të jenë perfektë. Madje në shumë raste duket sikur për ta koha nuk kalon fare, e duke u shfaqur gjithmonë e më të

Kur VIP-at veshin të njëjtin fustan (Foto)

Incidentet në tapetin e kuq janë të përditshme, ku dy dive zgjedhin një fustan, të cilin më pas e zbulojnë se e ka edhe një tjetër. Kështu paparacët zbaviten duke

Facebook sjell aplikacionin për VIP-at

Facebook prezantoi një veçori të re për aplikacionin e saj Mentions. Ky aplikacion është krijuar posaçërisht për njerëzit e famshëm. Tani e tutje, sportistë, muzikantë, politikanë dhe njerëz të famshëm

VIP-at shqiptarë me precedentë penalë

Shpesh herë këngëtarët dhe artistët shqiptarë janë bërë objekt skandalesh dhe të implikuar në precedentë kriminalë. Më i përfoluri ka qënë Arkimend Lushaj ose siç njihet ndryshe me emrin artistik

Vipat, të gjithë aktorët ndjekin US Open

Ka qenë një eksperiencë e pazakontë për aktorët e listës A të Hollywoodit të cilët për herë të parë nuk kanë qenë në qendër të vëmendjes. Në vend të tyre,

Mania e VIP-ave, të birësojnë fëmijë

Aktorët me famë botërore që prej vitit 2000 janë përfshirë nga një trend i ri, i cili në të vërtetë është shumë njerëzor. Ata kanë birësuar fëmijë jetimë. Prej mirëqenies

SHBA, vipat sulmohen nga hakeratSHBA, vipat sulmohen nga hakerat

Disa nga figurat më të njohura të SHBA-së, si Zonja e Parë amerikane Michelle Obama, zv. presidenti Joe Biden, ish-sekretarja e Shtetit Hillary Clinton, këngëtarja e njohur Beyonce, Britney Spears,