Tag "vip"

VIP-at shqiptarë që nuk dinë të shkruajnë shqip (Foto)

Përditë e më shumë po rritet rëndësia e rrjeteve sociale. Sot bota e teknologjisë është mëse prezente në jetën e të gjithëve, madje edhe tek VIP-at. Shumë prej person azheve

VIP-at që u rritën nga prindërit homoseksualë (foto)

Nuk është i njohur fakti se disa prej yjeve të sotëm të kinemasë dhe muzikës janë rritur nga prindërit homoseksual. Siç raporton “Daily Mail”, disa prej yjeve të cilët e

7 VIP-aT që e urrejnë Dafina Zeqirin

“Manushaqe”, “La vida loca”, “Knock you out” dhe hite të tjera të Dafina Zeqirit kanë qenë këngë debutuese që e i kanë dhënë këngëtares shkëlqimin që ajo ka tani. Këngëtarja

VIP-at që kanë humbur virgjërinë me VIP-a (Foto)

Humbja e virgjërisë është pa dyshim një moment i madh, pasi që ndodh një herë në jetë. Para se gjithash është një marrëveshje e madhe që çdo njeri bën fillimisht

Fëmijët e këngëtareve shqiptare, që nuk u dihet babai (Foto)

Disa nga këngëtaret tona edhe pse kanë fëmijë vazhdojnë ta mbajnë sekret babanë e fëmijës, kjo për arsye nga më të ndryshmet. Rast më i veçantë është ai i këngëtares

Kur fëmijët imitojnë VIP-at (Foto)

Nuk janë vetëm vip-at ata që shëndrisin në tapetin e kuq, por dhe disa fëmijë të mrekullueshëm gjithashtu. Fotografja njujorkeze Tricia Messeroux, ka stiluar fëmijë të vegjël, që ngjajnë si

VIP-at që nxorrën në shesh ‘zogun’ gjatë 2015 (Foto)

Gjatë viti 2015 në jo pak raste mediat kanë pikasur gjatë eventeve të ndryshme, personazhe të njohur që nga Rita Ora, Selena Gomez, Lady Gaga, Paris Hilton etj, që kanë

Këto janë selfie-t më të shëmtuara të 2015-s nga VIP-at

Ka disa yje që kur fotografojnë veten, nuk ia dalin ta bëjnë mirë atë, Mirëpo, ka edhe të tjerë që dështojnë. Foto të tmerrshme, me buzëqeshje qesharake, ata ofrojnë një

Ngjashmëri të habitshme. Ja sozitë e disa personazheve shqiptare (FOTO)

Jo rrallë ka qëlluar që duke parë një film të themi: Se me kë më ngjan ky aktori dhe anasjelltas. Të shohim një figurë publike shqiptare dhe të themi: “Se

7 foto të çuditshme të VIP-ave me fansat e tyre

Ata janë të famshëm dhe fansat e tyre do të bënin gjithçka vetëm për një foto me ata. Porn ë takimet me fansat e tyre ka momente që fotoja nuk

Ja dietat e yjeve të ekranit për një trup perfekt

Sa herë i shikojnë në ekrane mahnitemi me linjat e tyre trupore. Yjet e ekranit përpiqen të mbajnë trupin e tyre në formë dhe dietat ushqimore janë gjerësisht të përdorura

Habit “Zogu i Tiranës”. Boton libër për VIP-t shqiptar

“Zogu i Tiranës” ose siç e ka emrin e vertetë Hermes Nikaj, ka çuditur jo pak publikun, teksa ka ardhur këtë herë edhe si shkrimtar. Ai na rrëfen se përse

VIP-at shqiptar kur ishin fëmijë (Foto)

Ja si janë dukur 7 VIP-at shqiptarë kur ishin fëmijë. Kuptohet që ndryshimi është i madh.

Ja disa nga maskat e VIP-ave të Hollywood që mund të përgatiten në shtëpi

Yjet e showbizz-it kanë lëkurë joshëse, e sigurisht që ato dinë si të kujdesen çdo ditë. Produktet e tyre janë shumë larg buxhetit të shumicës së njerëzve, por ka disa

Kush janë imazhet e reja VIP të “Burrberry”

Një listë personazhesh të katergorisë së parë, janë Vip-at që janë pjesë e fushatës më të fundit publicitare të markës së njohur “Burberry”. Nga supermodelja Naomi Campbell, tek Rosie Huntinton

Ja si e kalojnë kohën VIP-at me fëmijët e tyre (Foto)

Të qenurit prind padyshim se për secilin prej nesh është ndjenja më e mirë në botë. Por gjithashtu kërkonë një përkujdesje të veçantë gjë e cila për VIP-at mund të

Makthi i VIP-ave shqiptarë. Faqja anonime që zbulon transformimet

Një faqje anonime është bërë problem për VIP-at shqiptarë. Faqja në rrjetin social Instagram, ka si synim të demaskojë personazhet publike që kanë kryer disa operacione plastike dhe nuk e

Evazioni Fiskal, ja 4 mënyrat që përdorin bizneset VIP

Rendimenti i përbotshëm fiskal prodhon të ardhura për buxhetet e shteteve në masën 60-70 për qind nga bizneset VIP, 5 për qind nga biznesi i vogël (ndonëse në numër përbën

Snoop Dogg, VIP-i më aktiv në Instagram

Reperi Snoop Dogg është shpallur personi më aktiv në Instagram ndër njerëzit e famshëm në gjithë botën. 43-vjeçari ka hedhur më shumë statuse dhe foto nga të gjithë, përfshirë edhe

Dashuritë VIP që lindën gjatë vitit 2014 (Foto)

Për disa të famshëm, viti 2014 ka shënuar edhe gjetjen e një dashurie të re. Shumë çifte me personayhe VIP janë formuar gjatë këtij viti. Kështu, mund të pëmendimi aktorët