Tag "violiniste"

Një violiniste shqiptare merr pjesë në albumin e ri të Beyonces

Fituese e shumë konkurseve muzikore në Europë dhe Shtetet e Bashkuara, violinistja nga Fieri, Ina Veli, është bërë pjesë e projektit të shumëpërfolur të Beyonce, në këngën e parë “Pray