Tag "viola spiro"

Bukuroshja Viola Spiro merr bukën me vete dhe piknik tek Liqeni

Ish-velina dhe bukuroshja Viola Spiro, ka gjetur një mënyrë origjinale për të kaluar këtë të dielë. Ajo ka postuar një foto në Instagram ku tregon se është duke bërë një

Viola Spiro dhe Drini Zeqo shkëmbejnë puthje pasionante (Video)

Ishin partner në shown “Dance with me”, Viola Spiro dhe Drini Zeqo, treguan një afrimitet të madh mes tyre. Por ajo që nuk e dinim më parë është se çifti

Robert Aliaj kapet prapë me Viola Spiron. Ja çfarë i thotë

As këtë të hënë momentet pikante nuk munguan në spektaklin “Dance With Me”. Pas kërcimit latino-amerikan që çifti Viola Spiro dhe Drini Zeqo interpretuan, Robert Aliajt nuk i shpëtoi rasti

Viola Spiro: E vërteta e lidhjes sime me Drini Zeqon

Viola Spiro është një ndër biondet më të bukura të ekranit që çdoherë është nën lupën e medias sidomos për jetën e saj private. Së fundmi, bukuroshja që po merr

Ndahen Arjoni dhe Viola?!

Ajo që s’pritej, ndodhi. Arjon Muça dhe Viola Spiro i kanë dhënë fund lidhjes, pikërisht tani, kur të gjithë mendonin se hapi i radhës në marrëdhënien e tyre do të