Tag "vinte"

Vrau burrin me thikë, gruaja: Vinte vonë në shtëpi

“Ishte i padisiplinuar dhe nuk vinte në orar në shtëpi”. Ky ka qënë shkaku u debatit mes çiftit të moshuar, çka ka detyruar që 62 vjeçarja të therë burrin e

Laboratori i drogës, kokaina vinte në Shqipëri e tretur në rroba fëmijësh. Ja si përpunohej

Kokaina që përpunohej në laboratorin e ndodhur në Xibrakë, rreth 10 kilometra nga Elbasani, vinte në Shqipëri e fshehur në rroba për fëmijët ose në materiale për përpunimin e lëkurës.

Policia greke sekuestron 350 kg drogë, vinte nga Shqipëria

Policia greke ka sekuestruar një sasi të konsiderueshme me drogë, e cila vinte nga Shqipëria. Mediat greke bëjnë të ditur se, mbrëmjen e sotme në portin e Patras janë sekuestruar

Greqi, sekuestrohet 240 kg kanabis, vinte nga Shqipëria

Policia e Selanikut ka bërë të mundur sekuestrimin e 240 kg kanabis sattiva. Policia informon se droga u sekuestrua në aksion rrugor Selanik-Athinë dhe po transportohej në arka të veçanta.

Itali, sekuestrohen 2 ton marijuanë, droga vinte nga Greqia

Mbi 2 ton marijuanë janë sekuestruar nga policia e Katanias në Itali, ndërsa janë arrestuar edhe 8 persona të cilët akuzohen për trafik droge. Ngarkesa me një vlerë prej rreth