Tag "vinç"

PO NDODH: Ish i përndjekuri kërcënon sërish majë vinçit. Ja motivi

Zbulohet identiteti i qytetarit që kërcënon se do të hidhet nga vinçi i pallatit pranë Gjykatës së Lartë. 56 vjeçari Xhemal Zhuri kërcënon se do t’i japë fund jetës së

Tiranë, qytetari kërcënon se do të hidhet vinçi

Një qytetar, identiteti i të cilit nuk dihet, ka hipur në vinçin e një pallati në Tiranë dhe po kërcënon se do të hidhet. Vinçi është te një pallat që

Një person kërcënon hedhjen nga një vinç pranë Gjykatës së Lartë

Një i ri rreth të 30-ve ka kërcënuar se do të hidhet nga një vinç që ndodhet në një objekt në ndërtim. Nuk dihen ende motivet se pse i riu

Aksidentohet në punë punëtori i Portit të Durrësit, bie nga vinçi

Aksident gjatë punës në Portin e Durrësit. Mësohet se një punëtor i portit që punonte në sektorin e ngarkim­shkarkimit ka rënë nga një vinç. Ngjarja ka ndodhur në Kalatën Lindore

Peshon 500 kilogramë, e zbresin me vinç nga ndërtesa (Foto)

Pesha prej gjysmë tonelate, e kishte bërë të palëvizshëm. Meqenëse shtëpia ku jetonte Robert Butler duhej të rrënohej, është dashur ta zbresin me vinç nga kati i katërt. Pesha dhe

Një tender vonon anijet në Durrës

Më shumë e gjysma e vinçave të portit të Durrësit nuk punojnë për shkak të defekteve. Nga 13 vinça që gjenden aktualisht në portin më të madh të vendit shtatë