Tag "vin diesel"

Aktori i Hollivudit vlerëson lart muajin e shenjtë të Ramazanit

Aktori i famshëm i Hollivudit Vin Diesel i njohur veçanërisht për rolin e tij në serialin e filmave Fast and Furious, ka vlerësuar në një video muajin e shenjtë të

Vin Diesel është xheloz, pengon partneren të punojë

Marrëdhënia e Vin Diesel me partneren Paloma Jimenez duket se po prek fundin pas 9-vitesh së bashku. Modelja kërkon të rikthehet edhe një herë në karrierën e saj artisitike por

Ndryshime për filmin e ri, Vin Diesel surprizon me pamjen

Aktori Vin Diesel është shfaqur me flokë dhe mjekër për shkak të një roli të ri. Teksa jemi mësuar me një pamje tjetër, aktori padyshim që ka surprizuar fansat e

Vin Diesel: Vdekja e Walker, parajsa fitoi një engjëll të ri

Vdekja e aktorit Paul Walker ka shokuar botën e showbizit. Kolegu i tij në filmin “Fast & Furious”, Vin Diesel, shprehu pikëllimin e tij të thellë përmes rrjetit social Instagram.

Walk of Fame, edhe Vin Diesel ka yllin e tij

Tani që ai është konfirmuar si personazh i padiskutuar në sagën “Fast and Furious”, dhe në pritje për t’iu rikthyer sërish rolit të tij, aktori 46 vjeçar Vin Diesel ka

Vin Diesel në filmin “World’s Most Wanted”

Vin Diesel ka nënshkruar që të jetë pjesë e filmit aksion “World’s Most Wanted”, që do ta ribashkojë atë me producentin e “Fast & Furious”, Neal Moritz. Aktori i “Fast