Tag "viktimes"

Serbet e luajnë rolin e viktimës, presin fitore në tavolinë

Kryetari i Gjykatës së Arbitrazhit në Federatën e Futbollit të Serbisë, Sllobodan Pajoviç, insiston se faktet janë në anën e tyre për ndeshjen ndaj Shqipërisë, derisa presin fitore me rezultat

I vret djalin 18-vjeçar, nëna e viktimës i “fal” jetën para ekzekutimit (FOTO)

Në një mënyrë tronditëse dhe tejet prekëse, nëna e një 18 vjeçari të vrarë për në Iran, i ka “falur” jetën vrasësit të djalit të saj, në momentin e fundit,