Tag "Vija Bregdetare e Vlorës"

Asgjësohen 597 rrënjë bimë narkotike në Vlorë dhe Sarandë

Policia ka zbuluar dhe më pas ka asgjesuar 597 rrënjë bimë narkotike kanabis sativa në Vlorë dhe Sarandë. Operacioni është zhvilluar në 24 orët nga Strukturat e Drejtorisë së Policisë

Vija Bregdetare e Vlorës, Rama: 5 propozimet e përzgjedhura si më të mirat

Në faqen zyrtare në rrjetin social “Facebook” kryeministri Edi Rama publikon 5 propozimet e përzgjedhura si më të mirat, në përfundim të fazës së parë të Konkursit për Vijën Bregdetare