Tag "vij"

Mourinho: Më mirë humbje dhe fitore se barazime

Ekipi nga ‘Stemford Bridge’ nuk ka njohur humbje në trembëdhjetë xhirot e zhvilluar deri më tani në Premierligë. Skuadra e Chelseas po shkëlqen këtë sezon në Premierligë. Por, Jose Mourinho