Tag "vigjiljen"

“Civitas.al” ju uron shëndet dhe lumturi në vigjilje të Vitit të Ri 2015 !

Ne ketë natë festive, Stafi i “Civitas.al” ju uron “Gezuar Vitin e Ri 2015”! Urimet tona më te sinqerta shkojne tek të gjithë ata lexues qe na kanë ndjekur me