Tag "vieri"

Vieri: Shitja e Balotelli-t, historike për Milanin

Ish-sulmuesi i Milanit, Christian Vieri duket se i ka idetë e qarta për largimin e Balotelli-t nga kuqezinjtë. “Sot Galliani ka bërë lëvizjen më të madhe në historinë e Milanit”,

Vieri dhe Canalis bashkë në Los Angeles

Mes Bobo Vierit dhe Elisabeta Canalis duket se nuk ka përfunduar gjithçka. Mediat italiane publikojnë foto teksa ata janë parë sërish bashkë duke udhëtuar në rrugët e Los Angeles-it. Pak