Tag "Vienes"

Europa League, Kukësi gati për sfidën e vështirë ndaj Austrisë së Vienës

Kualfikimi ndaj Rudarit ishte i 6-ti për skuadrën e Kukësit që nga epoka e re e historisë së klubit dhe tashmë blutë i pret një tjetër aventurë edhe më e