Tag "vidic"

Vidiç zyrtarisht te Interi

Interi po punon që tani për merkaton e verës duke arritur të nënshkruaj zyrtarisht me Nemanja Vidiç. Mbrojtësi serb ka nënshkruar një kontratë 3-vjeçare, në bazë të së cilës do

Thohir: Vidic është zikaltër

Eric Thohir e konfirmon se shoqëria që drejton është shumë pranë firmës me mbrojtësin serb të Manchester United, Nemaja Vidic. Gjatë muajit Janar, vetë lojtari u shpreh se do të

Vidiç futbollisti më i ri i Inter

Nemanja Vidic do të jetë futbollisti i ri i Interit duke nisur nga qershori i këtij viti. Marrëveshja është arritur në janar dhe zikaltërit do të presin muajin qershor për