Tag "vidhnin"

Arrestohen disa shqiptarë, vidhnin banesa përmes dhunës

Policia italiane ka shkatëruar dy grupe kriminale të përbërë nga shtetas shqiptarë të cilët grabisnin banesa në zona të ndryshme duke përdorur edhe dhunë. Sipas mediave italiane grupi ndahej në

Vidhnin paratë e pagesave të dritave, nën hetim dy ish-elektricistë

Janë proceduar penalisht dy ish-elektricistë të kompanisë OSHEE në qytetin e Pogradecit janë pas denoncimit të bërë nga një banor i fshatit Vërdovë për mosdepozitimin e pagesave të faturës së

Vidhnin banesa dhe kisha, arrestohen 4 adoleshentët

Katër persona janë arrestuar në flagrancë nga blutë e Lezhës nën akuzën e vjedhjes në bashkëpunim. Burime nga policia bëjnë të ditur se në pranga janë vënë A.K., 16 vjeç,

Vidhnin banesa në Bulqizë, arrestohen dy 25 vjeçarë

Ditën e sotme është bër e mundur arrestimi i dy të rinjëve nga qyteti i Bulqizës pasi akuzoheb si autorë të një serie vjedhjesh në qytetin ku ata banojnë. Operacioni

Kavajë, arrestohen dy të rinj, vidhnin banesat e emigrantëve

Shërbimet e Policisë të Komisariatit Kavajë, kanë arrestuar sot dy persona, të cilët akuzohen për vjedhjen e banesave të emigrantëve. Sipas të dhënave zyrtare janë vënë në pranga shtetasit Brian

“Rruga e Kombit”, vidhnin rrjetat mbrojtëse, në pranga dy persona

Policia e Mirditës ka bërë me dije se ka arrestuar dy persona te cilet akuzohen se kane vjedhur kavot e rrjetave mbrojtëse në “Rrugën e Kombit”. Sipas policisë, shtetasit Nikoll

Vidhnin makina, policia arreston dy persona

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona nën akuzën e vjedhjes së automjeteve. Në pranga kanë rënë Altin Ndoci, 27 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për shitje

Vidhnin celularë me dhunë, arrestohen dy të rinjë

Dy të rinj janë arrestuar nga efektivët e policisë së komisariatit nr.2 në kryeqytet të akuzuar për vjedhje telefonash me dhunë. Në kuadër të operacionit të koduar “Imail” u bë

Vlorë, vidhnin energjinë arrestohet një biznesmen, një në kërkim

Një biznesmen është vënë në pranga nga policia e Vlorës dhe një tjetër është shpallur në kërkim nën akuzën e vjedhjes së energjisë elektrike. Burime nga policia bëjnë me dije

Tiranë, vidhnin me dhunë banesat, arrestohen dy të rinj

Dy të rinj janë vënë në pranga nga policia e kryeqytetit pasi akuzohen për vjedhje me dhunë. Burime nga policia bëjnë me dije se të arrestuarit janë Sulejman S. 17

Fier, arrestohen dy policë privatë, vidhnin puset e naftës

Dy punonjës të një policie private janë arrestuar paraditen e sotme, pasi akuzohen për shpërdorim detyre në bashkëpunim. Edi Agalliu 36 vjeç dhe Erjon Muskaj 31 vjeç, të dy nga

Itali, vidhnin pije alkolike për pub-in në Shqipëri, kapet banda shqiptare

Policia italiane ka shkatërruar një bandë shqiptarësh të cilët vidhnin pije alkolike nga marketet dhe i dërgonin në pub-in e tyre në Shqipëri. Mediat italiane bëjnë me dije se 5

Goditet grupi i hajdutëve të celularëve, në pranga 4 të rinj

Komisariati i Policisë Nr.2 Tiranë, në kuadër të operacionit policor të koduar “IPhone”, bëri të mundur arrestimin në flagrancë të 4 shtetasve si autorë të dyshuar të një sërë vjedhjesh