Tag "videoskandali"

Dëshmia e re e 21-vjeçares: Ja pse e filmova Shukrin Xhelilin

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka rimarrë në pyetje 21­ vjecare e cila denoncoi ish-­kryetarin e Bashkisë së Dibrës Shukri Xhelili. Vajza është pyetur në prani të nënës së saj.

Ja si ruhet familja e vajzës që denoncoi ish-kryebashkiakun e Dibrës

Vajza e cila regjistroi videon e ish-kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili së bashku me familjen e saj janë gjatë gjithë kohës në mbrojtje të policisë. Dy grupe shërbimi, të përhershme,

Mediat e huaja pasqyrojnë videoskandalin e Shukri Xhelilit

Lajmi i videoskandalit të ish-kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili është pasqyruar edhe nga mediat e huaja. “Associated Press” e ka pasqyruar lajmin në mënyrë të shkurtër, ku shkruan se zyrtari

Videoskandali, ministria pezullon mjekun dhe infermierin

Ministria e shëndetësisë ka reaguar pas publikimit në rrjetet sociale të një videoje amatore të regjistruar në Korçë ku një mjek dhe një infermier pasi zbresin nga ambulanca për t’i

Videoskandali në QSUT, të arrestuarit: E morëm si lojë, jo krim

Menduam se ishte një lojë dhe jo një vepër penale, apo krim. Kështu janë shprehur përpara policisë, dy të rinjtë, të arrestuar dje për moskallëzim krimi në lidhje me videoskandalin