Tag "videoklipe"

Këto janë 10 videoklipet më horror që keni parë ndonjëherë (Video)

Videoklipet shërbejnë si një mënyrë për ta bërë këngën më atraktive. Por jo gjithmon ndodh kështu, pasi ka edhe raste ku videoklipet kanë dështuar dhe nuk janë pëlqyer nga publiku.

Shakira: Pique nuk më lejon të bëj videoklipe me meshkuj

Shakira zgjodhi Rihanën për këngën ‘I Can’t Remember to Forget You’ dhe pas kësaj zgjedhjeje ka një arsye shumë të forte: këngëtares kolumbiane nuk i lejohet nga i dashuri i

Zanfina do ta “djegë” këtë verë

Këngëtarja e njohur, Zanfina Ismaili, menjëherë pasi ka hedhur në treg këngën e saj të re “Ku je”, ka nisur punën për dy këngë të tjera, të cilat do t’i

“2po2”, sukses kënga “Beso”

“2po2” është shprehur shumë i kënaqur nga bashkëpunimi me këngëtaren Elvana Gjata. Ai ka thënë se kënga “Beso” është një sukses i madh për karrierën e tyre artistike. Besniku, tepër