Tag "Victor"

Victor Valdes në tetor te Liverpool

Victor Valdes është pranë nënshkrimit me skuadrën e Liverpool. Portieri spanjoll i mbetur pa kontratë në përfundim të sezonit të kaluar ishte shumë pranë nënshkrimit me Monacon gjatë merkatos së

Victor Valdes për 4 sezone te Monaco i ofrohen 60 milionë euro

Victor Valdes do thyejë çdo rekord, që nga Gianluigi Buffon dhe deri tek rivali i tij në kombëtare, Iker Casillas. Me kontratën 4-vjeçare që Valdes do të nënshkruajë me skuadrën