Tag "vetvaret"

Lushnje, var veten në litar 71-vjeçari

Në fshatin “Biçakaj i Vjetër” Lushnjë, pranë banesës së tij është gjetur nga familjarët i vetëvarur dhe pa jetë shtetasi Refit Zeqo, 71 vjeç. Nga veprimet e kryera rezultoi se

Shkon të vizitojë babanë e paralizuar, vetëvaret tregtari i divorcuar

Një tregtar i ka dhënë fund jetës ditën e sotme në fshatin Palavli të Delvinës. Ai është Fatmir Myrtaj, 48 vjeç pronar i një pastiçerie në Tiranë. Ai kishte disa

Skandal, vetëvaret studentja, ngjarja fshihet nga policia

Një studente nga Klosi në rrethin e Matit ka tentuar të vetëvritet duke u varur një natë më parë, por familjarët dhe policia lokale e kanë mbajtur sekret ngjarjen. G.B.

Flet burri i 17 vjeçares që u vetëvar: Ja si fliste gruaja ime me të dashurin

Në lidhjme me vetvarjen e 17 vjeçares e cila ndodhet në spitalin Ushtarak pas u shpëtua për mrekulli nga familjarët e saj, ka dhënë dëshminë edhe bashkëshorti i adoleshentes A.S.

Vetëvaret i riu, babai: Shteti përgjegjës, i kanë marrë banesën

Një 38-vjeçar në Tiranë është vetëvarur me litar në banesën e tij ditën e sotme. Viktima është Julian Hako dhe mendohet se vuante nga depresioni. Ai u gjet i pajetë

Vetëvaret në Spitalin e Burgut 39-vjeçari, shkak gjendja depresive

Një i burgosur ka kryer aktin vetëflijues gjatë pasdites së djeshme në ambientet e Spitalit të Burgjeve, aty ku edhe vuante dënimin e tij prej 20 vitesh. Burime zyrtare nga

Durrës, vetvaret në shtëpi i moshuari, e gjen bashkëshortja

Një burrë i moshuar ka gjetur vdekjen pasi u vetëvar në banesën e tij në qytetin bregdetar të Durrësit, në rrethana të paqarta. Ngjarja ka ndodhur pas mesdite thane burime

Varfëria dhe vështirësia në punë, vetvaret 19 vjeçari

Një 19 vjecar i ka dhënë fund jetës duke u vetvarur pasi nuk e përballonte dot vështirësinë e punës nëpër male duke mbledhur bimë medicinale. Ky dyshohet të jetë shkaku

Librazhd, vetvaret 59 vjeçarja, vuante nga depresioni

Një femër e moshës 59 vjeçare është gjetur e varur në fshatin Rrajcë-Fushë të Librazhdit. Burime nga policia bëjnë me dije se viktima është 59-vjeçarja H.B., e cila dyshohet se

Një tjetër person i jep fund jetës, vetvaret 50 vjeçari

Një burrë i moshës 50-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u varur një kasolle pranë banesës së tij. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja e rëndë ka

Vetvaret 19 vjeçarja, vuante nga depresioni

Një vajzë e moshës 19 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetvarur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Barbullinjë në qytetin e Lushnjes. Familjarët e vajzës, të cilët kanë

Gjirokastër, 46 vjeçari vetvaret në banesën e tij

Një burrë është gjetur i varur në ambientet e banesës së tij në qytetin e Gjirokastrës. Burime nga policia bëjnë me dije se një 46-vjeçar me iniciale M.Ç., është gjetur

Lezhë, gjendet i varur një 16 vjeçar pranë shtëpisë së tij

Një 16 vjeçar është gjendur i varur në një pemë pranë banesës së tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në në fshatin Tresh të Lezhës. Trupi i pajetë i të

Durrës, 50-vjeçari vetëvrarët në hekurat rrethuese të stadiumit

Një person i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike në qytetin bregdetar të Durrësit. Mësohet se personi i seksit mashkull, rreth 50-vjeç është vetëvarur në hekurat rrethuese të stadiumit

Vlorë, 30-vjeçari vetëvaret në paraburgim, dhunoi bashkëshorten

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në ambientet e paraburgimit në Vlorë. Një i burgosur është gjetur i vetëvarur me çarçaf nga gardianët e burgut. Bëhet fjalë për 30-vjeçarin

Greqi, vetëvarët shqiptari, përdhunoi vajzën 3 vite me radhë

Një shqiptar 35 vjeç është gjetur i vetëvarur sot në qelinë e policisë së Kallamatës, në Greqi, ku kishte shkuar i akuzuar për përdhunimin sistematik të vajzës së tij. Ngjarja

Tragjedi në Bilisht, 20-vjeçarja vetëvaret

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të hënën në Bilisht. Një 20-vjeçare është gjetur e vetëvarur në kasollen e bagëtive në fshatin Stopan. Policia bën me dije se viktima R.