Tag "vetura"

Vetura bie në gropën misterioze, vdesin 6 persona

Gjashtë persona, përfshirë dy fëmijë të vegjël, kanë humbur jetën pasi automjeti i tyre ra në një gropë të madhe të hapur në mes të një autostrade. Ngjarja ka ndodhur

Vetura superluksoze e policëve në Romë

Kjo është vetura superluksoze e cila do të jetë pjesë e patrullës së shërbimit policor e Romë. Përveçse është luksoze ajo është edhe shumë e shpejtë dhe quhet Evora Lotus.

Mbështjellë të gjithë veturën me dru (Foto)

E tërë vetura VW Beetle si jashtë e Brenda është e mbështjell me copëza druri.Në këtë punë, Momir Bojic i është përkushtuar me shumë dashuri, për më shumë se dy

Vjen për publikun super vetura argjentinase

Pritet të shfaqet para publikut gjatë javës së ardhshme super vetura argjentinase Bucci Special. Kjo veturë është prezantuar në panairin e veturave në “Buenos Aires International Motor Show”. Piloti i