Tag "vetja"

Johnny Depp pranon se i duket vetja skizofren

Në një intervistë për revistën ‘Details’, 51-vjeçari tha: “Marr lloj-lloj rolesh dhe më duket vetja skizofrenik.” Është i famshëm për rolet e tij të çuditshme dhe të suksesshme në të

Marina Vjollca del nga vetja (Video)

Prezantuesja e njohur ka krijuar një imazh pozitiv në publik dhe të një “vajze të mirë”. Por, kur vjen puna për çështje atdhetare, Marina Vjollca e humbet dhe del nga

Susan Sarandon, me të dashur 30 vjet më të ri

Është treguar shumë e rezervuar mbi jetën e saj sentimentale që nga ndarja nga Tim Robbins në vitin 2009, por duket se Susan Sarandon ka rigjetur më në fund dashurinë.