Tag "vetevrare"

Sarandë, gjendet e vetëvrarë me armën e shërbimit një efektive policie

Një efektive policie është gjetur e vetëvrarë ditën e sotme në banesën e saj në qytetin e Sarandës. E vetëvrara quhet Iroldina Iljazi dhe është 25 vjeç. Nga raportimet e

Vetëvritet me armë zjarri 17 vjeçari, nuk dihen arsyet

Një 17 vjeçar në Dibër është gjetur i pajetë në vendin e quajturt Stanet e Pratit. Efektivët janë njoftuar rreth mesnatës se G.P nga fshati Gryk-Nokë është gjetur qëlluar me