Tag "vetevendosjen"

Limaj premton: Marrëveshja me Vetëvendosjen do arrihet

Sot u zhvillua një tjetër takim mes Ramush Haradinajt, Isa Mustafës dhe Fatmir Limajt. Pas takimit, Limaj tha se ende ka kohë për një marrëveshje me Vetëvendosjen. Sipas tij, po