Tag "vetedorezohet"

Vetëdorëzohet në polici Altin Dani

Altin Dani, është vetëdorëzuar në Polici pas ngjarjes së ndodhur ditën e djeshme, ku ai qëlloi me kallashnikov drejt një pike bastesh në zonën e Kombinatit në Tiranë, dhe më

Vetëdorëzohet në polici Aleksander Dushaj, vrau dy vëllezërit Shkami

Pas rreth 48 orë në kërkim, Aleksandër Dushaj është dorëzuar në Policinë e Tiranës. Autori i vrasjes së dy vëllezërve në Shkodër pasi ka paraqitur disa kushte për policinë është

U dënua për vdekjen e këngëtares Emmy, vetëdorëzohet biznesmeni Kelmendi

Vetëdorëzohet në polici biznesmeni kosovar Aziz Kelmendi, i dënuar për vrasjen nga pakujdesia të këngëtares Elsina Hidershaj, e njohur me emrin e artit Emmy. Sipas vendimit të Gjykatës së Apelit

Vetëdorëzohet Shota, mori peng biznesmenin italian

Është vetëdorëzuar në polici Emiljano Shota i kërkuar nga Interpoli për pengmarrjen e biznesmenit italian Andrea Calevo në vitin 2012. Burimet bëjnë me dije se prej disa muajsh Shota fshihej