Tag "veshin"

Meta i tërheq veshin Ramës për përmbytjet

Kryeparlamentari Ilir Meta sërish indirekt nuk ka kursyer një “shuplakë” ndaj kryeministrit Edi Rama. Duke folur për përmbytjet, Meta mesa duket ka kërkuar që të ecët me këmbë në tokë

Fier. Në pranga 26-vjecari, i këputi veshin bashkëfshatarit

Një 26 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, teksa pas një sherri më një bashkëfshatar të tijin i ka ngrënë veshin këtij të fundit. I arrestuari është

Di Caprio i kafshon veshin modeles së martuar

“Don Zhuani” i Hollywood-it, Leonardo DiCaprio nuk lë asnjë rast t’i ikë nga duart kur bëhet fjalë për femrat e bukura. Teksa ndodhet në Festivalin e Filmit në Kanë, DiCaprio

I ngacmoi gruan, 41-vjeçari i këput veshin

Xhelozohet për bashkëshorten, 41- vjeçari kafshon dhe i këput veshin me dhëmbë një të riu. Ngjarja e pazakontë është regjistruar mbrëmjen e së dielës në qytetin e Bilishtit. Burime zyrtare

Rama fton qytetarët t’i shkulin veshin

Në një bashkëbisedim me banorët e njësisë nr. 1 në kryeqytet kryesocialisti Edi Rama tha se do t’i përgjigjet interesit të qytetarëve dhe ftoi këdo që kishte dëshirë të vinte