Tag "Veseli"

Frederik Veseli zyrtarisht te Empoli

Merr fund pritja për Frederik Veselin. Mbrojtësi shqiptar është teseruar me skuadrën e Empolit në Serie A, duke zgjidhur problemet burokratike që e mbanin të lidhur me Luganon edhe pse

Veseli: Kam lindur dhe do vdes shqiptar

Frederik Veseli i cili ishte pjesë e Zvicrës U17 ka thënë se nuk ndjehet aspak zviceran dhe se përballja ndaj tyre nuk do të sjell ndonjë emocion. “Unë kam lindur,

Rikthehet çifti, Veseli foto me Tean

Është fituesi i edicionit të fundit të “Big Bother Albania” dhe “Dance With Me”, Vesel Kurtishaj, i cili mbahet mend edhe për lidhjen me bukuroshen korçare Tea, gjithashtu pjesëmarrëse në

Albëria dhe Veseli rrëmbejnë kupën e “Dance With Me 2”

Albëria dhe Veseli kanë fituar Kupën e Artë në edicionin e dytë të “Dance With Me Albania 2.” Me 31% të votave të publikut, këngëtarja e njohur dhe fituesi i

Meta takim natën vonë me Veselin, nuk dihet tema e diskutimit

Kryeparlamentari Ilir Meta ka zhvilluar një takim me homologun e tij Kosovar gjatë orëve të vona të mbrëmjes së shtune. Ka qënë Meta i cili ka udhëtuar drejt Kosovës, për

Flet Aurela Hoxha: Ja marrëdhënja ime me Veselin

Pas komenteve të shumta për një lidhje mes Aurela Hoxhës dhe Veseli Kurtishaj, ka qënë vetë modelja ajo që ka shqajuar marrëdhënjen e tyre. Përmes një foto të vërë në

Aurela në një lidhje të re? Ja me kë darkon pas divorcit (Foto)

Pas divorcit, Aurela Hoxha vazhdoi me jetën e saj aktive. Përmes fotove të ndryshme, Aurela ka treguar se di të shijojë jetën edhe vetëm. Por mbrëmë, ajo është fotografuar e

Tea e “BB8”: Jam single, por e dashuruar me Veselin

Pas “Big Brother” dhe ndarjes me Veselin, Tea ka nisur të merret me modeling, por ashtu edhe si vetë na thotë, ky është vetëm një pasion për të. “Modelingu është

Tea thyhen heshtjen, flet për ndarjen me Veselin

Tea Zhuli, ish-konkurente e Big Brother Albania 8, e njohur dhe pëlqyer kryesisht për romancën e krijuar brenda dhe mësjashtë shtëpisë me Veselin, ka folur për herë të parë publikisht

Hidhet serish gaz lotsjellës në parlamentin e Kosovës

Sërish gaz lotsjellës në seancën e Kuvendit të Kosovës. Ka qenë deputetja e AAK-së, Kadaj Bujupi ajo që ka hedhur gazin lotsjellës. Menjëherë pas këtij akti, kryetari i Kuvendit Kadri

Big Bradhër 8 jep vetëm gjysmën e parave të premtuara për fituesin

Big Brother Albania 8 njoftoi në fillim se çmimi i madh ishte 10 milion lekë. Ky pra qe çmimi për të cilin luftuan gati dy dyzina djemsh e vajzash. Ndërkohë

Nishani-Veseli: Takime të shpeshta mes komisioneve parlamentare

Presidenti Bujar Nishani, priti sot në një takim Kryetarin e Parlamentit të Republikës së Kosovës, Kadri Veselin. Gjatë takimit Nishani vlerësoi konstituimin e Parlamentit të ri të Republikës së Kosovës,

Mediat kosovare: Kadri Veseli mund të jetë pasuesi i Thaçit

Në krye të Partisë Demokratike të Kosovës mund të jetë pasuesi i Hashim Thaçit zëvendëskryetari i PDK-së, Kadri Veseli, i njohur edhe si ish-shefi i SHIK-ut. Mediat kosovare shkruajnë sot