Tag "Versioni i ngjarjes"

Konflikti me regjisoren Sesilia Plasari, reagon Hervin Çuli

Hervin Çuli, Drejtorit të Teatrit Kombëtar në rrjetin e tij social Facebook ka reaguar pas konfliktit të krijuar ndërmjet regjisores Sesilia Plasari dhe vetë atij.Çuli ka dhënë versionin e tij