Tag "versace"

Aurela Hoxha bashkë me Irina Shayk (Foto)

Modelja shqiptare, Aurela Hoxha, këto ditë udhëtoi drejt Parisit, pasi ishte e ftuar në javën e modës së markës Versace. Por ajo çka ka rënë në sy më shumë është

Luksi i paparë. Ja si është hoteli Versaçe në Dubai (Foto)

Versaçe ka hapur një hotel, me emrin Palazzo Versace Dubai. Hoteli duhet të ngjajë si një pallat i shekullit 16-të në Itali. 215 dhomat dhe suitat janë dizenjuar nga vetë

Versace zyrtarizon fanellën e Brazil 2014

Harrojeni çdo fanellë të Botërorit që keni parë deri më sot sepse kjo që po ju paraqesim tani mund të jetë më veçanta, jo vetëm për çmimin që ka, por

Shitet vila ku është vrarë Giani Versace

Vila superluksoze ku ka jetuar dhe është vrarë në vitin 1997 disenjatori italian, Gianni Versace, është shitur për 41.5 milion dollarë, raporton AFP. Prona e mobiluar në tërësi në Miami