Tag "verifikimi"

Pajisja e përgjimit, prokuroria nis verifikimin për Saimir Tahirin

Pas pezullimit nga detyra ditën e djeshme të Drejtorit të Policisë, Haki Çako, në lidhje me pajisjen e përgjimit, prokuroria ka nisur verifikimet për ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Mësohet

Gjirokastër, nis me vonesë verifikimi i dëmëve nga përmbytjet

Ndërsa në Novoselë dhe Fier, vijon proçesi i dëmshpërblimit nga përmbytjet, në Gjirokastër po kryhet ende evidentimi i dëmeve. Sipas Drejtorisë së Bujqësisë, vetëm në një fermë u mbytën mbi

Nis verifikimi analitik i SMS-ve të dërguara në celularin e Santos

Pak orë pas vrasjes, prokurorët kanë mbërritur në zyrën e bankierit dhe biznesmenit të ndjerë, për të sekuestruar prej andej kompjuterin personal të tij si dhe dokumente, që mund të

Verifikimi elektronik, Manjani: KQZ-ja ka dështuar

Në një konferencë për shtyp nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ylli Manjani, deklaroi: “Jam sot në këtë komunikim me ju dhe me opinionin publik për çështje të atilla që

LSI: Verifikimi elektronik, dështon KQZ

Nënkryetari i LS-së Ylli Manjani kërkoi sot që të gjithë zgjedhësit duhet të verifikojnë emrat në lista si dhe u ka bërë thirrje që të informohen për numrin e qendrës