Tag "vepron"

BE vepron, ndalohet importi i mallrave të prodhuara në Krime

Tensioni i cili vazhdon në Ukrainën lindore ka shqetësuar së tepërmi SHBA-në dhe Perëndimin. Disa sanksione të reja janë paralajmëruar për Rusinë. Ministrat e Jashtëm të gjendur sot në Luksemburg,

Tableti që vepron me sensorin e gjurmëve të gishtave

Pas dy javësh Samsung do të prezantojë linjën e re të tabletëve. Nga informacionet e ardhura deri tani nga burime të besueshme të kompanisë kemi kuptuar që tabletët do të

Braho tek “Ligjet”: Të nisin procedurat për shkarkimin e Nishanit

Mbledhja e komisionit të ligjeve, ku diskutohej dekreti i Presidentit për anëtarin e gjykatës së lartë, mori një rrjedhë të papritur kur deputeti i LSI, Spartak Braho, ftoi maxhorancën të

Braçe: KQZ po vepron në mënyrë të paligjshme

Duke iu referuar shqyrtimit të kërkesave ankimore të partive politike në mbledhjet ku janë të pranishëm vetëm katër anëtarë, deputeti socialist Erjon Braçe thekson se çdo gjë po kryet në