Tag "venezuelian"

Filmi venezuelian “Desde Alla” fiton çmimin “Luani i artë”

Filmi venezuelian që i bën jehonë kaosit dhe dhunës në Karakas, “Desde Alla” apo “Nga larg”, është shpallur fitues i çmimit “Luani i artë” në Festivalin ndërkombëtar të Filmit, në