Tag "vendnumero"

Mashtrimi me ilaçet, Apeli lë në burg drejtorin teknik të 4 farmacive

Gjykata e Apelit la të pandryshuar vendimin e Shkallës së Parë duke lënë në fuqi masën e sigurisë të arrestit me burg për drejtorin teknik të 4 farmacive private në

Dita e katërt e operacionit në Lazarat, policia në vendnumëro

Sot është dita e katërt e operacionit të policisë për marrjen nën kontroll nga policia e çdo metri katror të Lazaratit, por dhe arrestimin e grupit kriminal që qëllon mbi

FIFA: Asnjë ndryshim, Shqipëria në vendnumëro

Renditja e fundit e FIFA-s për vitin 2013 nuk ka sjellë asnjë surpizë. Siç mund ta shihni edhe në foto-galerinë e mësipërme, Top 10 kombëtaret e para mbeten të njëjtat