Tag "vendngjarje"

Aksident në Fushë-Arrëz, mbetet i plagosur një 10-vjeçar

Një incident automobilistik u regjistrua mesditën e kësaj të diele në hyrje të qytetit të Fushë-Arrëzit kur një automjet furgon i linjës Shkodër-Fushë Arrëz ka goditur një fëmijë 10-vjeçar i

Masakra në Tiranë, misteri i pistoletës së dytë të gjetur në vendngjarje

Dy armë të së njëjtës markë dhe kalibër janë gjetur dje nga policia dhe prokuroria në vendin e ngjarjes, ku u vranë katër persona në lokalin e muzikës live. Ky

Vrasja e Artan Santos,procedohet polici që ishte në vendngjarje

Drejtoria e Standardeve Profesionale ka marrë dosjen dhe ka nisur procedimin disiplinor ndaj efektivit të policisë rrugore, i cili u gjend në vendin e ngjarjes në momentin e vrasjes së