Tag "vendi i trete"

Kaka: Të besojmë deri në fund për vendin e tretë

Kaka rigjeti golin në një moment delikat për Milanin dhe ky është ngushëllimi i vetëm për brazilianin pas barazimit 1-1 në “San Siro” kundër Lazios. Pas ndeshjes, braziliani u shpreh